ГОЛОВНА НОВИНИ ОБИТЕЛІ ІСТОРІЯ СВЯЩЕННОНАЧАЛІЄ НАСТОЯТЕЛЬ РОЗКЛАД СЛУЖБ ФОТОГАЛЕРЕЯ Контакти
 
  Свято-Михайлівський Долинський чоловічий Скит
 
 
Контакти
e-mail: [email protected]
тел.: +38 0976514980
ПУБЛІКАЦІЇ
  Гість [Вхід] [Реєстрація]
Назад Назад
ТЕЛЕГОНІЯ – МОВОЮ ФАКТІВ

Передмова. 

Спостерігаючи за моральним, фізично – духовним станом спільноти українців, і не тільки, спостерігаючи глобальну деградацію, дуже швидке виродження раси, як такої, маючи бажання і можливість проаналізувати ті події, котрим властиво проходити в суспільстві, у мене виникло бажання зробити екскурс в історію такої теорії як телегонія. Являючись прихильником  цієї теорії, автор даної публікації зробив спробу проаналізувати наукові роботи з даної тематики не тільки вітчизняних науковців, але і науковців різних країн світу, систематизувавши все це в одній добірці.

Відразу маю намір дати пояснення про те, що вся інформація, котра представлена нижче по тексту, взята не зі стелі. Це не є плід моєї  фантазії.  Це є  подача деяких моїх знань, здобутих як в загальноосвітніх вищих учбових закладах, так і в деяких закритих духовних школах  країн Сходу, поєднаних із тими знаннями, котрі фільтрувались на протязі протягом півтора століття як в наукових дослідах відкритого, загальнодоступного характеру, так і в закритих лабораторіях по дослідженню цього явища. А також є представленими багатьма конфесіями таких релігій як іудаїзм, мусульманство, християнство, котре, по суті своїй, є прямим витоком із іудаїзму, що, по великому рахунку, можна сказати і про іслам.

Багато хто вирішить для себе, що це є нісенітниця, але маю впевненість, багато хто погодиться з матеріалами даної публікації. Це є наука, і як у всіх областях науки, у доповідача завжди знайдеться опонент, котрому властиво буде відстоювати свою точку зору. А мені залишається лише подякувати всім тим, хто прийме посильну участь в обговоренні цього матеріалу.

Причини, з яких бажано  ознайомитись з поданим нижче матеріалом:

 1. У всіх економічно розвинених країнах світу  99% дітей не є стовідсотково дітьми своїх батьків.
 2. Чому у дівчат, котрі до народження дитини міняли декількох партнерів по з інтимної близькості, діти ЗАВЖДИ будуть народженими хоч з незначними, але обов’язковими вадами як психічного, так і фізичного здоров’я.
 3. Чому потрібно брати в дружини ТІЛЬКИ незайманих дівчат?
  Далі можна перераховувати багато пунктів,  але давайте все по порядку.

Визначення теорії Телегонія

Явище, яке сьогодні називається «телегонія», може бути цікавим всім тим, кому не байдуже якими у них народяться діти, і що від них можна чекати.  Тому що від загального стану здоров’я, як психічного, так і фізичного, залежатиме благополуччя як сім´ї так і стану  популяції країни в цілому.  Як в загальному плані здоров’я, так і в плані безпеки духовної та матеріальної. Це є, в першу чергу, як національна ідея, так і сильно розвинена  економічна безпека. А без морально і фізично здорової раси, загальновідомо, неможливо побудувати здорову спільноту, котра зможе побудувати сильно  розвинену економіку країни.

Тож, по можливості максимально коректно і оперуючи тільки загальновідомими  фактами, як науковими, так і фактами з духовної літератури,  заглиблюємося в пізнання терміну: Телегонія. (від гр. Τηλέ — далеко та  гр. γονε, γονος — народження, породження; «віддалене народження»)  Це є закон РІТА, або закон телегонії або ефект «першого самця», що передбачає в собі передачу всьому потомству спадкових  ознак першого статевого партнера в житті жінки.

При цьому варто відмітити, що вплив на потомство мають всі партнери, які були у жінки, але вплив першого самця є домінуючим. Також акцентую  увагу читача на тому,  що закон РІТА діє в рівній мірі як для жінки, так і для чоловіка. До 1960 - х років (тому, що після цього часу всі досліди стали здобутками лише лабораторій типу, закритого для загального користування) вченими різних країн проведено безліч досліджень, в яких було встановлено те, що успадковуються не лише зовнішні ознаки першого статевого партнерства, але і його хвороби: венеричні, психічні, захворювання крові і так до нескінченності.

Але все, що є таємне, рано чи пізно, стає явним.  Таємницю дуже важко утримати таємницею, особливо якщо це відноситься до наукових досліджень. Саме бурхливий розвиток в XX столітті комунікативних зв'язків між людьми, країнами і континентами,  події, безпосередньо пов’язані  з сексуальною безладністю і безпринципністю, СНІДом та новонародженими  мутантами, самогубствами і вбивствами на ґрунті появи в сім’ях  «неадекватно - цікавих»  дітей,  знову змусили вчених згадати про телегонію.

Так от, результати  досліджень телегонії підтверджують те, що далеко не все одно, хто і які були статеві партнери дівчат і жінок в їх дошлюбних і дородових зв'язках. Сексуальний зв'язок жінки з кожним наступним партнером призводить до зміни її родової генетики, а, отже, і поступово змінять її і її юридично законного  чоловіка, родовідний і національний відбір.

А маючи тенденцію повторюватись так, на протязі кількох поколінь, це сприяє мутації людини. Таким чином, ці «незначні» дії індивідуумів обох стáтей, здатні змінити Homo sapiens як вид. А кожний безладний статевий зв'язок жінки, будь вона хоч і одинокою, це безспірно є та палиця, якою вона б'є себе, свою долю, життя своїх дітей, онуків і т. п., породжуючи сімейні трагедії, вбивства і самогубства кинутих, відчужених чи ворожих батькам нащадків.

Деякий час назад новинні агентства ВВС повідомили світ про те, що Міністерство охорони здоров'я Уганди вирішило заохочувати родини, котрі трепетно зберігають культурні традиції країни. Йдеться про те, що дівчатам, які при вступі в шлюб виявляться незайманими, в якості нагороди буде виплачуватися вельми солідна сума грошей. Крім того, усілякі почесті будуть надані і сім'ям невинних дівиць за те, що вони відроджують національну традицію, котра ледь не канула в лету ……

Звідси витікає: чим з меншою кількістю чоловіків експериментувала постільні сцени мати немовляти, тим це є краще для дитини.  Одного разу, під час моєї лекції, одна із слухачок задала запитання: «А не краще буде для сім’ї, коли я принесу «дарунок» в сім’ю  від високоінтелектуально розвинутого чоловіка?  Може так статися, що дитина  успадковує  добрі якості, і  талани попередніх  сексуальних партнерів?». На що ваш покірний слуга послався на результати робіт відомого вченого XIX століття Ломброзо, котрий  дослідивши "генеалогічні дерева" безлічі видатних і простих людей, довів: позитивні характеристики батьків (особливо інтелектуальні дані) передаються у спадщину в меншій мірі, ніж негативні.

Тут є про що подумати прихильникам «модерного» життя. Тому що звідси вимальовується загальновідома картина про те, що, як казав мій гарний товариш, професор, дійсний член - кореспондент Академії наук, прізвище називати не буду, воно загально відоме як в Україні, так і за її межами, що це є публічні дівчата.  Дівчата для спільного користування, котрим властиво «дарувати» своїм «законним коханим» приховані гріхи і трагедії своїх дошлюбних статевих зв'язків, печатки від яких проявляються в народженні:  психічно неповноцінних,  дітей - мутантів, котрі, навіть в результаті  отриманого  виховання в «елітних» навчальних закладах,  начебто зовні люблячих, але внутрішньо відчужених ненависників своїх батьків.

Все це почалося в XIX столітті в Англії, з ідеї виведення  зеброконей. Приятель Чарльза Дарвіна, лорд Мартон, який під впливом ідеї свого друга також  вирішив зайнятися біологією,  відібрав кращих породистих кобил, а жеребців взяв від  зебри. Пробував, звичайно, і навпаки. Але, при тому, що  спроби по схрещуванню повторювали знову й знову,  жодного зачаття кобил від зебр-самців так і не відбулося. В цьому немає нічого дивного, тому що науковий світ, в той час, ще не знав науки Генетики, також невідомо було в той час про хромосоми і їх несумісність. Після  цього досліди були припинені.

Та через декілька років трапилося щось неймовірне. Коли він спарував одну із кобил із англійським жеребцем, кобила народила лоша «англійця», з явними слідами смуг на крупі, як у зебри. Відтоді, Лорд Мартон назвав це явище - телегонія. (від др. - гр. τῆλε - «далеко» та γόνος - «народження, походження, рід», тобто «вдалині народжений»)

Саме відтоді вчені, такі як  професор Флінт, Фелікс Ледантек та інші, вже з іншими тваринами, підтвердили даний феномен. Ф. Ледантек написав книгу «Індивід, еволюція, спадковість і неодарвіністи» (М., 1889), де в розділі «Телегонія, або вплив першого самця» описав проведені ним досліди.

З цим явищем постійно стикаються ті, хто тримає і розводить чистопорідних голубів. Якщо сизий «топтав» чистопорідну голубку, надалі, навіть при самому елітному «шлюбі» у неї будуть одні «чиргачі», тобто не чистопородні  пташенята.

Далі,  будь який собаківник знає про те, що якщо він не устежить за своєю породистою сучкою, і вона перший раз погуляє з дворнягою, то породистих цуценят від цієї собаки дочекатися неможливо.

«І підійшли дехто з саддукеїв , що твердять, ніби немає воскресіння і запитали його... Учителю, Мойсей написав нам: «як умре кому брат, який має дружину, а помре бездітний, то нехай його брат візьме дружину, і відновить насіння для брата свого» (Лк: 20, 27-28).

 

Вище процитований фрагмент із біблії,  дає нам розуміння того, що про телегонію вже знали  стародавні іудеї. Тому що аналізуючи написане,  відсутніми є мотиви не вважати зачату подібним чином дитину, дитиною від першого брата, а не від другого.

Наукові факти

Це пояснення  Близнюченка Олександра Григоровича, кандидата біологічних наук, академіка, доцента Полтавської державної аграрної академії. http://www.pdaa.edu.ua/content/perelik-publikaciy-blyznyuchenko-og  (ГЕНЕТИЧЕСКИЕ ОСНОВЫ ТЕЛЕГОНИИ (Full text DOC in ZIP 10.6 Kb))  базується   на його  дослідах, і є фундаментальним ствердженням того, що телегонія заснована на проникненні окремих фрагментів ДНК, що утворилися після розпаду сперматозоїдів, безпосередньо в яйцеклітину.

Річ у тому, що гамети самця, потрапляючи в статеві шляхи самок, розповсюджуються там і досягають яєчника, який покритий так званим зародковим епітелієм, з якого утворюються яйцеклітини. У такому разі сперматозоїди, які несуть заряд генів, розпадаються, і окремі гени можуть проникнути в первинну статеву клітину самки, що після її запліднення призведе до появи ознак попереднього самця.  

Висновок, який зробив  А.Г.Близнюченко

Телегонія - явище впливу попереднього самця на спадкові ознаки потомства подальших самців. Відрізняється низькою частотою події і полягає в трансформації клітин зародкового епітелію генами сперматозоїдів попереднього самця. Явище властиве всім організмам, у яких існує внутрішнє запліднення.

Більш докладно, з цим можна ознайомитись  в книзі А.Г.Близнюченко. «Близнюки з пробірки». Київ. Урожай. 1971.

Другий Вчений - Дослідник, ветеринар Бритов Василь  – фахівець з трихінели (трихінели-це паразитичні круглі черв’яки з роду нематод, які мають розмір 1-2 мм, що мешкають в тонкому кишечнику хижих або всеїдних ссавців і людини і викликають важке захворювання – трихінельоз). Досліджуючи два зовні не відрізнених  види трихінел, Trichinella nativa і Trichinella spiralis,  він виявив, що личинки Т. nativa стійкі до температури -20 °, а личинки Т. spiralis гинуть при цій температурі за 2-3 доби. Цією властивістю і відрізняються дані види.

Далі Бритов запліднив самок Т. spiralis сперміями Т. nativa. Він пише: «Чужорідні спермії входять в невластиву їм яйцеклітину, проте запліднення або не відбувається, або запліднена яйцеклітина незабаром розпадається» (с. 199). Що ж, цілком закономірний результат при міжвидових схрещуваннях.

Однак, продовжуючи досліди, він відмічає наступне: «У тих випадках, коли слідом за чужорідними сперміями в яйцеклітину входять і спермії однойменного виду, багато яйцеклітини запліднюються  одновидовим спермієм, і починається розвиток нового організму» (с. 199).

У цьому, взагалі, теж немає нічого несподіваного, тому що іноді міжвидові схрещування виявляються вдалими, і гібриди з’являються на світ (наприклад, мул – гібрид між конем і ослом).

При цьому автор повідомляє, що чужорідний генетичний матеріал, що проник в яйцеклітину, викликає «найсильніший генетичний конфлікт, про що свідчить висока смертність ембріонів і личинок, каліцтва і хімерізм».

Лише «окремі личинки благополучно розвиваються і знаходять здатність до повторення біологічного циклу», – пише він і уточнює, що ці гібридні трихінели «залишаються видом по материнській лінії (тобто Т. spiralis), але набувають деякі ознаки чужорідного виду» (з . 199).

         Що стосується холодостійкості, єдиної ознаки, за якою розрізняються ці два види трихінел, то гібриди 1-го покоління цієї властивості не придбали: при -20.  Всі вони загинули. Але вже у 2-му поколінні 30% гібридів виявилися кріостійкими; у 4 -му поколінні цей показник виріс до 47%, а у 8-му – до 70%. Отже, гібриди, отримані від Т. spiralis, придбали ознаку, характерну для Т. nativa.

Коли ж автор спробував схрестити гібриди 9-го покоління з материнським видом Т. spiralis, то виявилося, що вони втратили здатність схрещуватися з ним, але натомість набули здатність схрещуватися з Т. nativa.

По цьому маємо такий висновок В. А. Бритова: «Вихідний вид Т. spiralis, за рахунок чужорідної генетичної інформації перетворився на Т. nativa» (с. 200).  Отримавши ці результати, автор роботи робить висновок, що причина цього – телегонія».

Тут на досліди Бритова В.А. звернути увагу  змушують  два моменти: 

 • По-перше, чужорідний генетичний матеріал здатний викликати сильні генетичні конфлікти у потомства.
 • А по-друге, чужорідні ознаки не тільки не зникають у нащадків, але й посилюються в наступних поколіннях, аж до повного переродження.

Тому якраз тут доречним є приклад, котрим Микола Расказов ділиться на сторінках збірнику «Цнотливість і телегонія» видавництва «Псалтир»: 
«Одного разу мені прийшлось  лікувати молоду жінку, яка намагалася покінчити життя самогубством. Всі спроби з’ясувати причини суїциду не призводили до результату. Дивувало й те, що до дружини в лікарню не приходив чоловік. Це було тим більше дивним, що пацієнтка тільки що народила сина і, зі слів матері хворої, чоловік дуже її любив і з нетерпінням чекав сина.  

Допомогло психологічне обстеження матері пацієнтки. За допомогою психолога вдалося з’ясувати, що під час одного з великих міжнародних молодіжних заходів матір хворої захопилася “дуже симпатичним чорношкірим” і вступила з ним в статевий зв’язок. У той момент вона була незайманою і планувала вийти за нього заміж. Однак партнер виявився легковажною людиною, тому що паралельно підтримував сексуальні контакти з жінкою з делегації зі своєї країни. 

На щастя для себе, мати пацієнтки не завагітніла, швидко забула цей невдалий статевий контакт і скоро вийшла заміж за “гарного” хлопця, який не мав сексуального досвіду, так що він під час першої шлюбної ночі, він навіть не помітив того, що дружина  не незаймана.

Мати хворої має трьох дітей, які є нормальними людьми, але несподівано старша дочка, щаслива в шлюбі, народила чорношкіру дитину. Ця подія була шоком не тільки для чоловіка дочки, але і для самої породіллі, у якої ніколи в житті не було статевих зв’язків з чорношкірими. 

Чоловік дочки пішов з сім’ї, дочка відмовилася від “чорної” дитини, залишивши її в пологовому будинку. 

Мати хворої не знає, що робити, тому що, якщо вона повідомить про свій двадцятирічної давності статевий зв’язок, власний чоловік піде від неї ». 

І нічого дивного, з точки зору телегонії, у наведеній історії (а їх безліч) немає. Тим більше, що остання історія дивним чином перегукується з результатами експерименту Бритова В.А.

Телегонія і наука.

Слід відразу ж зауважити про те, що офіційна наука телегонію не визнає, тому що:

 • телегонія не вписується в існуючу теорію спадковості;
 • не виявлено ніякої статистичної залежності прояву даного явища по відношенню до позашлюбних зв’язків.

Хоч наведені вище факти і свідчать на користь телегонії, але наукова статистика, це є річ занадто вперта.

Залишається з цим погодитись, хоча генетику спочатку також не визнавали. Але якраз призначення науки в тому й полягає, щоб максимально коректно пояснювати явища природи, а не підганяти їх під існуючі теорії, як це робив в свій час Лисенко, в дослідах з генетикою.

Однак помилковою була б думка про те, що прихильники телегонії відносяться до числа маргіналів від науки.

Тут доречно буде привести приклад двох незалежних вчених, які є дослідниками телегонії.

Директор українського центру медичної генетики професор Ігор Бариляк:

«Телегонія цікавить мене вже більше 30 років. У біології вона є – це факт, як би його не заперечували деякі вчені. Правда, щодо людей переконливих даних я не зустрічав. Випадок народження негренят від білих батьків, швидше за все, можна віднести на рахунок інших причин – скажімо, нещирості жінки або наявності у неї «чорних» генів. А ось у тварин таке трапляється часто-густо … Але чому це відбувається, достеменно не знає ніхто».

Професор Геннадій Бердишев, академік Нью-Йоркської академії наук:
«У цьому питанні можна виділити три основні моменти:

 • По-перше, телегонія дійсно існує.
 • По-друге, вона проявлятися і у людини.
 • По-третє, механізми цього явища нелегально заборонений до вивчення».

Нижче пропоную розглянути механізми передачі інформації, які можуть бути за це відповідальними.

Як було зазначено вище, Близнюченко А.Г. в своїх дослідах показав, що телегонія, заснована на проникненні окремих фрагментів ДНК, що утворилися після розпаду сперматозоїдів, безпосередньо в яйцеклітину, існує.

Однак описаний механізм телегонії не єдиний. У багатьох тканинах організму міститься так звана гіалуронова кислота.

Чоловіча сперма не є винятком. Вміст ферменту гіалуронідазу в ній становить 1,3 мг на 100 мл. За своєю формою її молекула є «сіткою», здатною захоплювати ланцюжки ДНК. А так як цей фермент єсть занадто активнім, то він з легкістю здатен  розчиняти клітинні оболонки і, відповідно, впроваджувати в жіночу ДНК чужі гени. 

Розповсюджуючись кровотоком по всьому організму, фермент гіалуронідазу здатен досягати і яєчників, викликаючи телегонію. Тут буде доречним зауважити про те, що в разі вагітності вірогідність роботи цього механізму багаторазово збільшується, тому що обмін гіалуронової кислотою відбувається вже з плодом дитини.

Подібної думки дотримується і директор Шведського інституту молекулярної біології і генетики Артур Мінгрейм. Згодні з ним і фахівці медико-генетичного наукового центру РАМН.

Робота описаних механізмів пов’язана з безпосередньою зміною генетичної інформації, закладеної в яйцеклітині. Варто визнати, що хоч вони і реальні, але ймовірність їх прояву досить мала, щоб в повній мірі пояснити телегонію. Проте дослідження останніх років показали, що ДНК не є єдиним джерелом інформації про живий організм.

Так останнім часом інтенсивно вивчається роль рибонуклеїнової кислоти (РНК) в спадковості. Був виявлений цілий клас цих сполук, що отримали назву малих інтерферуючих РНК (siRNA), на який раніше дослідники просто не звертали свою увагу. Подібні РНК не є розповсюджувачами самої генетичної інформації, як такої, проте істотно впливають на її інтерпретацію, блокуючи виробництво певних білків в клітині.

Наприклад, нещодавно в дослідах французьких дослідників з мишами були отримані вельми дивні, з точки зору класичної теорії спадковості, результати. При схрещуванні мишей, гетерозиготних за геном, відповідальним за забарвлення хвоста, очікувалося розщеплення подальшого покоління за цією ознакою. Проте очікуваного розщеплення не сталося, і практично всі мишенята народилися з хвостиками білого кольору. Генетичний аналіз показав, що, незважаючи на те, що чверть мишенят були носіями генів, які дають чорне забарвлення хвоста, дана ознака не проявилась. Разом з тим, в їх клітинах були виявлені відповідні малі РНК, блокуючі прояв ознаки.

Уже відомо, що стосовно цих РНК не діють закони Менделя і вони здатні робити свій вплив в ряді поколінь. Як же вони з'являються в клітці, який механізм їх успадкування? На даний момент у вчених немає відповідей на ці питання. Існують лише підозри, що подібні РНК здатні до самовідтворення і до передачі від однієї соматичної клітини до іншої, тобто, грубо кажучи, механізм їх розповсюдження в організмі подібний вірусам. На даному етапі складно судити, чи має вказане явища ставлення до телегонії чи ні, але і не варто замовчувати про подібні факти, як це роблять противники телегонії.

Але і це ще не все. Як з'ясувалося, передача інформації можлива не тільки за допомогою нуклеїнових кислот (ДНК і РНК), але і за допомогою особливих білків,  пріонів. Одним із прикладів явищ, що мають пріонну природу, є коров'ячий сказ. Як відомо, кожен білок, окрім певної послідовності амінокислот, має і певну просторову конфігурацію - третинну структуру. У випадку з пріонами, є взаємодія двох білкових молекул,  котрі мають однаковий хімічний склад, але мають різну третинну структуру, запускається ланцюговий процес зміни просторової структури певного білка у всьому організмі. На даний момент відомий ряд захворювань, що викликаються пріонами, проте невідомо, чи всі пріони викликають захворювання.

Проаналізувавши даний матеріал, читач може зацікавитись питанням відносно безпечних статевих відносин, з використанням презервативу. Є загальновідомим фактом, що в силу особливостей використовуваного матеріалу, презерватив має пори, розмір яких варіює від 5 до 50 мікрон. У той же час вірус СНІДу має розмір 0,1 мікрон. В силу цього не раз виникало доречне питання, а чи захищає презерватив від СНІДу в повній мірі? На цей рахунок є також вкрай суперечлива інформація і з певною часткою впевненості можна лише стверджувати те, що презерватив здатний зменшити ймовірність зараження, але ніяк не виключити його. Що ж говорити про гіалуронову кислоту, малі РНК і пріони, розмір яких набагато менший за розмір вірусу СНІДу.  Думаю, на це питання читач, набравшись сміливості та здорового глузду,  зможе відповісти самостійно.

Навіщо дівчині бути морально і цнотливо чистою?

Цінуйте і бережіть дівочу честь і вірність (якщо треба, то і зі зброєю в руках) від заїжджих любителів "малини-полунички", від работоргівців "ескорт-послуг" та сутенерів, від розбещуючого впливу журналістів та «діячів культури», «сексуально – демократичних»  цінителів загальнолюдських цінностей.

Телегонія попереджає кожного з нас: моральність в статевих стосунках чоловіка і жінки - поняття генетичне.

Головний висновок, телегонії: чим більше у жінки єсть сексуальних допологових  зв'язків з різними чоловіками, тим сильніше засмічений ними її хромосомний ланцюжок, і тим менше у неї шансів народити коханому генетично його дітей.

Тому "дівоча честь" - це поняття морально - генетичне, а невинність є ознака генетичної чистоти при відповідних морально-міцних, жорстких підвалинах старших жінок родини.

Але, як би там не було, попит на невинних дівчат зростає. З часом незайманість стане обов'язковою умовою благополучного шлюбу. Люди думають про якість роду, вчаться аристократизму. Немає поки такого поняття - українська аристократія. Але буде ж коли - небудь, навчаться в людині цінувати "породу", а не хамство, як це є притаманно  деяким спільнотам Світу.

Ваш покірний слуга на своїх лекціях завжди акцентує увагу на благополуччі шлюбу.  Завжди акцентую увагу на тому, що всі члени роду, і живі, і померлі, пов'язані між собою невидимими нитками. І чоловік, що бере дружиною гулящу дівку, тим самим приймає «в рідню» свою і її попередніх,  постільних  партнерів. Йому потрібні такі «родичі» ?

На закінчення,  декілька рядків узагальнених поглядів з духовних практик різних релігійних конфесій, яких (поглядів) вони (конфесії) притримуються, і які єсть ненауковою сентенцією, але сприймаються членами цих конфесій, на рівні догмату:

Коли чоловік живе з коханою і єдиною дружиною, втрати енергії Життя не відбувається. Його дружина, під час інтимної близькості не тільки отримує енергію Життя від свого чоловіка, але і відкриває в ньому зв'язок з Космосом, звідки і він отримує енергію Життя, відновлюючи те, що передав дружині. З глибини віків вважалося, що кожен чоловік повинен знати тільки свою дружину, крім періодів лихоліття (війни, епідемії).

Чоловік розкриває в дружині Жіночу Долю - родову генетичну пам'ять, спонукаючи в ній Мудрість її Матері, її Бабусі, її прабабусі. Вона підсвідомо починає розуміти, що і як краще і правильніше зробити. Жінка ж сприймає свого чоловіка, як єдиного чоловіка відведеного Богом  для неї. Вона піклуватися  має про чоловіка, як про дитину свою.

Плід Любові - це є їх Чадо, це є злиття Земного  і Небесного.

Жінка, як Мати Земля, дає дитині Тіло, Батько - Образ Духа і Крові.

Замість висновку

При написанні цього матеріалу, «навскидку»  згадав одну молодіжну «комедію», суть історії полягала в тому, що школярі самі собі пообіцяли  позбутися своєї цноти до закінчення школи. На протязі показу всього фільму іде пошук засобів і способів, як це зробити, і коли це сталося, вони отримували  вітання від батьків. Всі щасливі. Копіюючи такі приклади, суспільство саме так, сьогодні, виховує, свій генетичний фонд, котрий обречений на вимирання як біологічний вид. 

         І в завершення, маю бажання закінчити тему цю словами СВ. ІВАНА БОГОСЛОВА: ОБ'ЯВЛЕННЯ 1; 3 Блаженний хто читає, і ті, хто слухає слова пророцтва та додержує написане в цьому, час бо близький!

 

 

Бібліографічний список:

 

 1. Близнюченко А.Г. «Телегонія - міфи і реальність»
 2. «Скільки батьків може бути у дитини?», «Знание-сила», 2000, №4.
 3. Муравнік Г.Л. «Крах міфу про «загадкове явище телегонії»
 4. Священик Кулаков Г. «Телегонія, або загадка генома»
 5. Просєкін А. «Телегонія: наукова дурилка або медичний факт?»
 6. Іванов І. «Телегонія: За, Проти або Утриматися?»
 7. «Цнотливість і телегонія» (збірка), видавництво «Псалтир», 2004 р

 

                                                   послушник скита Володимир Науменко

 

Дата публікації: 19.09.2016   Кількість переглядів: 1300
ГОЛОВНА | НОВИНИ ОБИТЕЛІ | ПУБЛІКАЦІЇ | ІСТОРІЯ | СВЯЩЕННОНАЧАЛІЄ | НАСТОЯТЕЛЬ | РОЗКЛАД СЛУЖБ | ФОТОГАЛЕРЕЯ | Контакти